Hravé mozaikování

Hravé mozaikování - Kateřina Konířová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kateřina Konířová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hravé mozaikování.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hravé mozaikování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kateřina Konířová. Číst Hravé mozaikování Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od nepaměti oblíbená technika sestavování mozaiek z kousků různých materiálů přimělo renomovanou autorku sestavit svoji další publikaci se zcela novými projekty. Opět jsou všechny uvedené pomůcky, nástroje a materiály běžně dostupné na našem trhu nebo je najdeme ve většině domácností. Při výběru jednotlivých projektů je brán také zřetel na finanční i časovou náročnost, proto jsou v knize uvedeny objekty zhotovené technikami vhodnými i pro děti s minimem pomůcek a materiálů, ale i výrobky se složitějším postupem. Publikace je tedy určená zkušeným mozaikářům i úplným začátečníkům v této výtvarné technice.


...mozaikování Od nepaměti oblíbená technika sestavování mozaiek z kousků různých materiálů přimělo renomovanou autorku sestavit svoji další publikaci se zcela novými ... Hravé mozaikování - Kateřina Konířová | KOSMAS.cz - vaše ... ... ... Hledáte Hravé mozaikování od Kateřina Konířová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Autor: Kateřina Konířová Od nepaměti oblíbená technika sestavování mozaiek z kousků různých materiálů přimělo renomovanou autorku sestavit svoji další Objednávejte knihu Hravé mozaikování v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od nepaměti oblíbená technika sestavování mozaiek z kousků různých materiálů přimělo ... Hravé mozaikování | eKnihy, elektronické knihy, vaše ... ... .cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Od nepaměti oblíbená technika sestavování mozaiek z kousků různých materiálů přimělo ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY