Kniha o Bambusu

Kniha o Bambusu - Vladislav Bajac | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladislav Bajac
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha o Bambusu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha o Bambusu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladislav Bajac. Číst Kniha o Bambusu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha o bambusu, Japonsku, zen-budhismu a filosofii života. Kniha o bambusu vyšla poprvé v roce 1989 a od té doby se v Srbsku dočkala dvanácti vydání, která byla pokaždé rozprodaná. Byla přeložena do francouzštiny, ruštiny, slovinštiny, makedonštiny a bulharštiny. V každé zemi si získala velkou popularitu a dočkala se druhého vydání. Autor je držitel ceny Balkanika za nejlepší knihu Hamam Balkania.


... bambusu je nadčasová kniha, kterou budete chtít přečíst ne jednou, ale dvakrát nebo třikrát a vždy tam najdete další moudrost, které jste si předtím nevšimli, a přitom je to někdy tak zřejmé a jednoduché ... Kniha Oko nikdy nespí - přímo do srdce zenu - Trh knih ... ... . Vyprávění o bambusu, lásce, lidech, přírodě, přátelích a nepřátelích a filosofii života. Kniha o bambusu, Japonsku, zen-budhismu a filosofii života. Kniha o bambusu vyšla poprvé v roce 1989 a od té doby se v Srbsku dočkala dvanácti vydání, která byla pokaždé rozprodaná. Byla přeložena do francouzštiny, ruštiny, slovinštiny, makedonštiny a bulharštiny. Kniha o bambusu, Japonsku, zen budhismu a filosofii života. Kniha o bambusu vyšla poprvé v roce 1989 a od té doby se v Srbsku do ... Vrátka z bambusu (Vlasta Winkelhöferová) | Detail knihy ... ... . Byla přeložena do francouzštiny, ruštiny, slovinštiny, makedonštiny a bulharštiny. Kniha o bambusu, Japonsku, zen budhismu a filosofii života. Kniha o bambusu vyšla poprvé v roce 1989 a od té doby se v Srbsku dočkala dvanácti vydání, která byla pokaždé rozprodaná. Byla přeložena ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY