Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli

Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli - Michaela Učňová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Michaela Učňová
DIMENZE
3,8 MB
NÁZEV SOUBORU
Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michaela Učňová. Číst Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli Online je nyní tak snadné!

POPIS


Věčně živým tématem moderní doby jsou nejrůznější diety, výživné ingredience, zaručeně zdravé polotovary a moderní postupy úpravy potravin. Přitom stačí tak málo - znovuobjevit životadárnou sílu přírodních produktů, tradic a umu našich předků a umět využívat bohatství nabízeného přírodou.Pojďte společně s moderátory Simonou, Terezou a Petrem objevovat pozapomenuté dovednosti našich babiček. Naučíte se s nimi připravovat kvalitní domácí pokrmy a produkty nezatížené zbytečnou chemií, osvojíte si léty prověřené tipy z domácího lékaře. Upečete si sytý kváskový chléb, aniž byste potřebovali pec. Vyzkoušíte si králíka na medu, švestkové rozpeky nebo nakládaný sýr a možná budete překvapeni, jak jednoduchá jejich příprava ve skutečnosti je. Stejně jako třeba výroba domácí šťávy, protože ovoce bývá stále na dosah, nebo ořechového likéru anebo pampeliškové kávy či doma uvařeného piva. Seznámíte se s tradičními metodami nakládání, kvašení, louhování a konzervace. Dozvíte se mnoho rad z lidového léčitelství, protože bylinky mají stejnou sílu dnes jako před sto lety. Co pomáhá na nachlazení, jak správně provádět Priessnitzův zábal, čím ulevit atopické pokožce anebo co přiložit na namožené svaly. Tato kniha vznikla podle divácky oblíbeného pořadu České televize a přináší nejen úspěšné návody a postupy z televizní obrazovky, ale i spoustu tipů a receptů navíc. Dopřejte si energii z darů přírody, připomeňte si důvtip našich babiček!


...okumentárním lifestylovém magazínu ukážeme, jak naši předci dokázali využít všechno, co jim příroda nabízí ... Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli na ČT 1 ... ... . Provázet nás budou moderátoři Tereza Hátleová a Petr Pěknic Přehled dílů — Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli — Česká televize V dokumentárním lifestylovém magazínu ukážeme, jak naši předci dokázali využít všechno, co jim příroda nabízí. Provázet nás budou moderátoři Tereza Hátleová a Petr Pěknic Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli ... Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli - Michaela ... ... . Provázet nás budou moderátoři Tereza Hátleová a Petr Pěknic Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli — Česká televize V dokumentárním lifestylovém magazínu ukážeme, jak naši předci dokázali využít všechno, co jim příroda nabízí. Provázet nás budou moderátoři Tereza Hátleová a Petr Pěknic Recepty — Co naše babičky uměly a na co my jsme zapomněli — Česká tele...SOUVISEJÍCÍ KNIHY