Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky /Libri/

Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky /Libri/ - Zdeněk Petráň | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Petráň
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky /Libri/.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky /Libri/ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Petráň. Číst Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky /Libri/ Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí již třetí, opravené vydání zásadního díla, které v přehledných encyklopedických heslech pojednává jak o všech známých ražbách včetně zahraničních, které u nás obíhaly, tak vysvětluje celou numismatickou terminologii, popisuje jednotlivé mincovny v Čechách, na Moravě a ve Slezsku (s přehledem jejich ražeb) a přináší základní biografické údaje o mincmistrech, ale i o numismaticích a medailérech. Text je bohatě ilustrován a padesátistránkovou přílohu tvoří obrazové tabule se základními typy českých a moravských středověkých mincí (denáry, brakteáty a groše podle Cachovy a Smolíkovy typologie).


...aná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky Autor: Petráň, Zdeněk Nakladatel: Libri EAN: 9788072775187 ISBN: 978-80-7277-518-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 312 stran, česky Rozměry: 21 × 27 cm Rok vydání: 2016 (4 ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské ... ... . vydání) > ARCHEOLOGIE - POMOCNÉ VĚDY HISTORICKÉ - GEOGRAFIE > Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň Kategorie EDIČNÍ PLÁN 2019 / 2020 Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň . 0 Komentář(e) NOVINKA. 593 Kč . 790 Kč -25%. Snížená cena! ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň . 0 Komentář(e) 553 Kč . ... Knihy LIBRI, Libri, spol. s r.o. Neklanova 27 ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské ... ... . 0 Komentář(e) NOVINKA. 593 Kč . 790 Kč -25%. Snížená cena! ... Ilustrovaná encyklopedie české, moravské a slezské numismatiky: Zdeněk Petráň . 0 Komentář(e) 553 Kč . ... Knihy LIBRI, Libri, spol. s r.o. Neklanova 27 128 00 Praha 2 ... > BAZAR - sleva až 90% > Ilustrovaná encyklopedie č...SOUVISEJÍCÍ KNIHY