Kniha tajemství /vaz./

Kniha tajemství /vaz./ - Tom Harper | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tom Harper
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Kniha tajemství /vaz./.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kniha tajemství /vaz./ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tom Harper. Číst Kniha tajemství /vaz./ Online je nyní tak snadné!

POPIS


V zasněžené vesnici v německých horách narazí mladá žena na pozoruhodné tajemství. Než je stačí komukoliv prozradit, sama beze stopy zmizí. Jediné, co po ní zůstalo, je obrázek záhadné středověké karty, která již po staletí mate učence. Nick Ash pracuje v New Yorku pro FBI. Před šesti měsíci ho opustila jeho přítelkyně Gillian a zlomila mu srdce. Teď je Nick jediný, kdo ji může zachránit – pokud už není příliš pozdě. Několik hodin poté, co obdrží její zprávu, musí začít prchat před zabijáky. Snaží se odhalit minulost, než ho dostihnou netušeně mocní protivníci, sleduje Gillianinu stopu po celé Evropě a noří se do pět set let staré záhady. Jsou tu však lidé, kteří ochraně tohoto tajemství zasvětili život a nezastaví se před ničím.


...jemství /vaz./ Tom Harper. Četl(a) jsem ... Kniha: Tajemství sněžného člověka. D... | Antikvariát Knihobot ... . Chci přečíst. 3.9 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Produkt je vyprodaný. V zasněžené vesnici v německých horách narazí mladá žena na pozoruhodné tajemství. Než je stačí komukoliv prozradit, sama beze stopy zmizí. Hledáte Tajemství knihy (váz.) od Michal Ajvaz? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha tajemstv ... Pyramidy tajemství min. váz. - Miroslav Verner - Megaknihy.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Kniha tajemství /vaz./ Autor: Harper, Tom Nakladatel: BB art EAN: 9788073818326 ISBN: 978-80-7381-832-6 Originál: The Book of Secrets Překlad: Dušek, Zdík Popis: 1× kniha, vázaná, 456 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2010 V zasněžené vesnici v německých horách narazí mladá žena na pozoruhodné tajemství. V...SOUVISEJÍCÍ KNIHY