Léto, kdy jsem zkrásněla

Léto, kdy jsem zkrásněla - Jenny Hanová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jenny Hanová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Léto, kdy jsem zkrásněla.pdf


Chcete si knihu přečíst?Léto, kdy jsem zkrásněla ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jenny Hanová. Číst Léto, kdy jsem zkrásněla Online je nyní tak snadné!

POPIS


První díl úspěšné série od autorky oblíbené řady Všem klukům, které jsem milovala v novém překladu.Pro Belly je každoročně nejdůležitějším obdobím léto, protože všechno pěkné a kouzelné se jí děje od června do srpna. Během zimy pouze počítá týdny do začátku dalšího léta, kdy konečně vypadne pryč z města a uvidí zase staré známé tváře. Zvlášť kluky. Někteří jsou pro ni jako bratři, někteří jsou její první lásky, ale většinou je to něco mezi tím. Tentokrát však přijde léto, kdy se z káčátka stává labuť a všechno se začne měnit.


... Léto, kdy jsem zkrásněla, jsem se rozhodla pustit na popud pěkných recenzí a celkem dobrého hodnocení ... Léto, kdy jsem zkrásněla - Jenny Hanová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Zároveň jsem si říkala, že to perfektní kniha na léto. Ale ke své smůle, jsem se k ní dostala až mnohem později. V době, kdy jsem nutně potřebovala nějakou oddechovou knížku, u které nemusím přemýšlet. Databazeknih.cz - Léto, kdy jsem zkrásněla 18.07.2019 „Jenny Han si pro nás v příběhu přichystala taky pořádné překvapení, které mě velmi zasáhlo, a které změní úplně všechno. Ale ať už se stane cokoliv, doufejme, že do domu na pláži se bude mít vždycky kdo vracet. Všem kluk ... Léto, kdy jsem zkrásněla - Humbook ... . Ale ať už se stane cokoliv, doufejme, že do domu na pláži se bude mít vždycky kdo vracet. Všem klukám, které jsem milovala se mi fakt moc líbilo. No před týdnem jsem dostala k recenzi Léto, kdy jsem zkrásněla a tak nějak se mi kniha líbila. Mně přišla docela ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY