Srdce v písku

Srdce v písku - Klára Janečková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Klára Janečková
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Srdce v písku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Srdce v písku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Klára Janečková. Číst Srdce v písku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osudy pilota Petra Hartmana a Sandry Koutné se protnou v Dominikánské republice, kde tráví se svými přáteli a rodinami dovolenou. Oba jsou si od prvního setkání sympatičtí a bezstarostně si spolu s ostatními turisty užívají chvíle oddechu v nádherném, exotickém prostředí. Nikdo z nich netuší, že se jejich pobyt záhy změní v noční můru a boj o přežití. Na letovisko Juan Dolio se totiž žene nebezpečný hurikán.


...l: Samolepící fólie Polep díra ve zdi Srdce na písku je dekorací, která se bude perfektně hodit do místnosti v extravagantním stylu ... Srdce v písku - Klára Janečková | Knihy Dobrovský ... . Nálepka na stěně ve formě 3D díry s motivem Srdce na písku je dekorací pro osoby, které {hledají výjimečné dekorace na svou stěnu. Okraje polepu tvoří zeď a uvnitř vidíme Srdce na písku motiv. Srdce v písku Klára Janečková Nakladatel: Ikar 2010 Kniha Srdce v písku Přidat komentář. JancaMia. 2 18.08.2019. čte se jedním dechem .. smutné je že se to doopravdy může stát .. ... Vysoce kvalitní barevný obraz na plá ... V písku - Příslib svobody / Under sandet (2015) | ČSFD.cz ... . JancaMia. 2 18.08.2019. čte se jedním dechem .. smutné je že se to doopravdy může stát .. ... Vysoce kvalitní barevný obraz na plátně s motivem "Dvě srdce v písku" natažený na masivním dřevěném rámu. V případě zaslání přepravcem vám obraz zabalíme do speciální krabice, která se po cestě neponičí a obraz tak bude jako v bavlnce....SOUVISEJÍCÍ KNIHY