Učedník: Deník invokátora

Učedník: Deník invokátora - Taran Matharu | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Taran Matharu
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Učedník: Deník invokátora.pdf


Chcete si knihu přečíst?Učedník: Deník invokátora ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Taran Matharu. Číst Učedník: Deník invokátora Online je nyní tak snadné!

POPIS


Schopnost invokovat se dědí krví, ale přesto se testují i děti neurozených. Tak našli také Jamese Bakera a toto je jeho příběh. Jamesovým dobrodružstvím prolínají užitečné poznámky a hodnověrné zápisky o elfech, orcích a trpaslících, doplňuje je přehledná démonologie a základní zaklínadla válečných mágů, které tento neurozený invokátor sepsal v průběhu studia na Vokanské akademii, než se ztratil na území orků.


...spisovatele Tarana Matharu, která na první pohled v lecčem připomíná Harryho Pottera, potěší svou originalitou i promyšlenou strukturou fiktivního společenství nejen teenagery ... Kniha UČEDNÍK + beseda s autorem na Světu knihy 2019 ... .Mně udělala radost také 🙂 . Název: Učedník - Deník invokátora Autor: Taran Matharu. Nakladatelství: Alpress. Rok: 2019. Počet stran: 224. V anotaci ke knize „Učedník" se dočteme ... Kniha Deník invokátora Přidat komentář. Macev. 20.11.2019. Asi trochu zklamání, deník byl čtivý jako všechny ostatní díly, ale velmi krátký . ... Deník invokátora 2019; Učedník 2015; Učedník a pyramida Ork ... ... Učedník: Deník invokátora - Taran Matharu | Databáze knih ... . Macev. 20.11.2019. Asi trochu zklamání, deník byl čtivý jako všechny ostatní díly, ale velmi krátký . ... Deník invokátora 2019; Učedník 2015; Učedník a pyramida Ork ... Deník invokátora 2019; Učedník 2015; Učedník a pyramida Orků 2016; Učedník a válečný mág 2017; Zjevení démona 2018; Podobné knihy. Harry Potter a Kámen mudrců 2000; ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY