Magisterium 5: Zlatá věž

Magisterium 5: Zlatá věž - Holly Blacková, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Holly Blacková,
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Magisterium 5: Zlatá věž.pdf


Chcete si knihu přečíst?Magisterium 5: Zlatá věž ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Holly Blacková,. Číst Magisterium 5: Zlatá věž Online je nyní tak snadné!

POPIS


Callum Hunt se již popáté vrací do magické podzemní školy, ale záhy zjišťuje, že nic není jako dřív. Magisterium sice s pomocí Calla a jeho přátel porazilo armádu chaosu, ale slavné vítězství si vybralo krutou daň. Zatímco někteří Calla oslavují jako hrdinu, který se v rozhodujícím okamžiku postavil na stranu dobra, mnozí v něm více než kdy dřív vidí převtělení temného černokněžníka, který si chce podrobit samu smrt a neštítí se k dosažení svých cílů využít nejčernější magie. Zatímco se mladý mág snaží najít své místo v kouzelnickém světě, odolat vábení temné strany i magie chaosu a znovu získat důvěru svých přátel a spolužáků, svět mágů se otřásá v základech pod náporem nové hrozby, se kterou si dokáže poradit jedině Makar. Tváří v tvář dosud největší výzvě Call musí zvolit, zda se jednou provždy přikloní k dobru a lidskosti nebo bude kráčet ve šlépějích Konstantina Maddena.


...erium 5. Žánr: ... Zajímavosti; Vydání; Diskuze; Nahrávám ... Zlatá veža Magistérium 5 od 7,56 € - Heureka.sk ... ... Komentáře (18) Kniha Zlatá věž Přidat komentář. Luigi1. 11. května. Moc skvělá serie která mě pohltila.Nevím jestli nějaké knihy mě tak podrží jakotyto. ... Magisterium 5: Zlatá věž Autor: Blacková, Holly a Clareová, Cassandra Nakladatel: Yoli EAN: 9788076175631 ISBN: 978-80-7617-563-1 Originál: Magisterium 5: The Golden Tower Překlad: Zagolová, Pavlína Popis: Elektronická kniha, 216 stran, bez zabezpečení DRM, 0,9 MB ePUB, 2,1 MB Mobi, česky Rok vydání: 2019 Magisterium 5: Zlatá věž. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické ... Magisterium 05 - Zlatá věž, Blacková Holly & Clareová ... ... . Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Celkové hodnocení (2x) Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po při...SOUVISEJÍCÍ KNIHY