V sibiřských lesích

V sibiřských lesích - Sylvain Tesson | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sylvain Tesson
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V sibiřských lesích.pdf


Chcete si knihu přečíst?V sibiřských lesích ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sylvain Tesson. Číst V sibiřských lesích Online je nyní tak snadné!

POPIS


Poměrně brzy jsem si uvědomil, že změnit svět tak nějak nebude v mých silách. Slíbil jsem si tedy, že se na nějaký čas uchýlím o samotě do chaty. V sibiřských lesích. Daleko od všeho, na břehu Bajkalského jezera, jsem si obstaral dřevěnou izbu. Tam, pět dní chůze k nejbližší vesnici, jsem se ztracen v nezměrné přírodě snažil být šest měsíců šťastný. Myslím, že jsem to dokázal. K životu stačí dva psi, kamna na dřevo a okno s výhledem na jezero. Co když svoboda spočívá v panství nad časem? Co když se štěstí zakládá na možnosti být sám, mít svůj prostor a ticho – na všem, co se budoucím generacím nebude dostávat? Dokud budou stát chaty v hloubi lesů, nic nebude dočista ztraceno.


...ských lesích Autor: Tesson, Sylvain Nakladatel: Garamond EAN: 9788074074509 ISBN: 978-80-7407-450-9 Originál: Dans les foréts de siberie Překlad: Havel, Tomáš Popis: 1× kniha, vázaná, 216 stran, česky Rozměry: 13,8 × 20,8 cm Rok vydání: 2019 (1 ... V sibiřských lesích - Tesson Sylvain - Megaknihy.cz ... . vydání) Román ´V sibiřských lesích´, z něhož se četlo na letošní Noci literatury, je silný zejména v obrazech toho nejklasičtějšího způsobu života. Už jen nerozvitá věta o tom, že sousedi žijí padesát kilometrů od srubu, je úžasná. Samota, smutek, prázdnota. To všechno, ač se zdá být na místě, je upozaděno. V sibiřských lesích. Daleko od všeho, na břehu Bajkalského jezera, jsem ... Knižní ukázka: V sibiřských lesích - Proti šedi ... . Už jen nerozvitá věta o tom, že sousedi žijí padesát kilometrů od srubu, je úžasná. Samota, smutek, prázdnota. To všechno, ač se zdá být na místě, je upozaděno. V sibiřských lesích. Daleko od všeho, na břehu Bajkalského jezera, jsem si obstaral dřevěnou izbu. Tam, pět dní chůze k nejbližší vesnici, jsem se ztracen v nezměrné přírodě s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY