Katarina Brunclíková

Katarina Brunclíková - Pavel Kosatík, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Pavel Kosatík,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Katarina Brunclíková.pdf


Chcete si knihu přečíst?Katarina Brunclíková ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Kosatík,. Číst Katarina Brunclíková Online je nyní tak snadné!

POPIS


Velká fotografická monografie mladé fotografky Katariny Brunclíkové (1977), jež se ve své vorbě dotýká několika proudů výtvarného umění. Někdy navazuje na minimalistické tendence – umí se vyjádřit prudce osvětlenými tvary vystupujícími z neurčitého temného prostoru. Dospívá k přísné skladbě jednoduchých geometrických prvků, ale přitom ponechává prostor náhodě. Jindy rozehrává proměnlivé struktury, jakoby vycházela z odkazu informelu s jeho zdůrazněním neovladatelného proudění energií. Pozoruhodné jsou rovněž její portréty, ve kterých se lidský obličej prolíná se strukturami, v nichž se tvář rozpadá a dělí či propojuje s přírodními motivy, aniž by fotografie působily sentimentálně.


... vás na stránkách profesionální fotografky Katariny Brunclíkové, které vám nabízejí úplný přehled o jejím životě a tvorbě spolu s nádhernými fotografiemi ve fotogalerii Pozrite si profily ľudí, ktorí sa volajú Katarína Brunckova ... Katarina Brunclikova - Photographer, graphic designer ... ... . Zaregistrujte sa na Facebooku a spojte sa s používateľom Katarína Brunckova a ďalšími,... View the profiles of people named Katarína Brunckova. Join Facebook to connect with Katarína Brunckova and others you may know. Facebook gives people the... Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Katerina Brunclikova. Přidejte se na Facebook a spojte se s Katerina Brun ... Pavel Brunclík - profesionální fotograf ... . Join Facebook to connect with Katarína Brunckova and others you may know. Facebook gives people the... Zobrazit profily lidí, kteří se jmenují Katerina Brunclikova. Přidejte se na Facebook a spojte se s Katerina Brun...SOUVISEJÍCÍ KNIHY