Máme doma zvířátko

Máme doma zvířátko - Josef

INFORMACE

AUTOR
Josef "Pepson" Snětivý
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Máme doma zvířátko.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máme doma zvířátko ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef "Pepson" Snětivý. Číst Máme doma zvířátko Online je nyní tak snadné!

POPIS


Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to dětem od nejmenších až po ty, které si verše rády přečtou samy. V leporelu najdou nejen obvyklá zvířátka našich domácností, jako jsou pes, kočka, křeček či andulka, ale i ta exotičtější, která zastupují třeba štír, chameleon nebo leguán.


...oma štěně... Příchod nového štěňátka domů je vždy spojen s řadou dotazů ... Máme doma zvířátko | KNIHCENTRUM.cz ... . Alespoň na některé z nich se Vám pokusíme odpovědět a zpříjemnit a zjednodušit tak příchod nového člena do rodiny. ... Samotný přesun je pro zvířátko stres a pokud by se k němu přidala ještě změna krmení, mohlo by to vyústit ... Leporelo Máme doma zvířátko je druhým společným počinem hudebníka a spisovatele Josefa Pepsona Snětivého a známé autorky obrázků pro děti Lenky Procházkové. Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují ... Máme doma ochrnuté zvířátko aneb Desatero péče o něj ... ... . Stejně jako v případě svého prvního leporela Zvířátka ze ZOO představují oba autoři vtipnou a přístupnou formou domácí mazlíčky, a to dětem od ... Máme doma ochrnuté zvířátko aneb Desatero péče o něj. Ať už se stalo cokoliv, nehoda, dysplazie, stáří….spojuje nás jedno, máme doma hendikepované zvířátko, ochrnuté. Co dál? Ano, je to miláček rodiny, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY