Mulaj: Když se člověk k duši vrací

Mulaj: Když se člověk k duši vrací - Tomáš Sedlák | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Tomáš Sedlák
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mulaj: Když se člověk k duši vrací.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mulaj: Když se člověk k duši vrací ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Tomáš Sedlák. Číst Mulaj: Když se člověk k duši vrací Online je nyní tak snadné!

POPIS


Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel brodit sněhem hor i pískem pouští. Musel prožít a překonávat mnohé zkoušky, dokud nepochopil, že v kapce slzy najde více, nežli ve vodách oceánů, že i ten největší kámen se náhle stane malým a dá se snadno odvalit. Musel přijít na to, že každý člověk, kterého na své pouti poznal, byl jeho učitelem v dobrém i zlém. Pak teprve mohl najít To, co ztratil, a díky tomu odkryl největší tajemství lidského bytí… tajemství, které musí odkrýt dříve nebo později každý z nás.


...niha Mulaj: Když se člověk k duši vrací:Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí ... Recenze Mulaj: Když se člověk k duši vrací ... ... Recenze Mulaj: Když se člověk k duši vrací ... niha Mulaj: Když se člověk k duši vrací:Žil obyčejný život jako Vy až do chvíle, kdy přišel o To nejcennější, co člověk v sobě nosí. Aby To ztracené získal zpět, musel se vydat na dlouhou cestu. Na ní se musel brodit sněhem hor i píske...SOUVISEJÍCÍ KNIHY