Mystická místa Čech a Moravy

Mystická místa Čech a Moravy - Olga Krumlovská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Olga Krumlovská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Mystická místa Čech a Moravy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Mystická místa Čech a Moravy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Olga Krumlovská. Číst Mystická místa Čech a Moravy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Menhiry, studánky, zříceniny a další krásy naší vlasti nemusí sloužit jenom jako cíl romantického výletu. Víme-li, jak na to, můžeme z těchto mystických míst čerpat přírodní či kosmickou energii, která může pozitivně ovlivnit naše tělesné i duševní zdraví a náladu. PhDr. Olga Krumlovská, autorka řady publikací o astrologii, alternativní medicíně a tajemných jevech, předkládá čtenářům výběr více než 40 míst, která jsou přímo nabitá pozitivní, ale v některých případech i negativní energií. Kde tato místa jsou, jaká je jejich historie a jak si na nich počínat, aby nám dala pocítit svou mystickou moc, to vše se čtenáři dočtou v této knize.


... magickým místům, svatyním našich předků odkud vyvěrá přírodní energie, se přenáší po staletí ... GALERIE: 21 tajemných míst Čech a Moravy! | FOTO 1 ... ... . Už v minulosti se snažili využít těchto sil, nové objekty navrhovali tak, aby dobré využili a špatné odradili, nebo neutralizovali. Podívejte se s námi na ta nejzajímavější tajemná místa. Tajemná místa v Čechách na vás již čekají. V České republice je nejedno místo, které je zakryto rouškou tajemství, záhad a mystérií. Některá jsou přímo nabitá energií, ať už pozitivní či negativní. Více vnímaví jedinci jsou tak ... Tajemná místa v Čechách. Kde vám bude běhat mráz po zádech ... ... . Některá jsou přímo nabitá energií, ať už pozitivní či negativní. Více vnímaví jedinci jsou taková místa schopni vycítit okamžitě. Na svazích Příčného vrchu nad Zlatými Horami se nachází energeticky nejvýznamnější obraz ČERNÉ MADONY v ČR, je umístěn v kostele známého a proslaveného poutního místa zvaného P. Marie Pomocná, něme...SOUVISEJÍCÍ KNIHY