Svobodní zednáři - Mýtus a skutečnost: Odhalení pravdy o symbolech, tajných ritech a historii svobodného zednářství

Svobodní zednáři - Mýtus a skutečnost: Odhalení pravdy o symbolech, tajných ritech a historii svobodného zednářství - Jay Kinney | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jay Kinney
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Svobodní zednáři - Mýtus a skutečnost: Odhalení pravdy o symbolech, tajných ritech a historii svobodného zednářství.pdf


Chcete si knihu přečíst?Svobodní zednáři - Mýtus a skutečnost: Odhalení pravdy o symbolech, tajných ritech a historii svobodného zednářství ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jay Kinney. Číst Svobodní zednáři - Mýtus a skutečnost: Odhalení pravdy o symbolech, tajných ritech a historii svobodného zednářství Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svobodní zednáři jsou spojováni s vševědoucím okem na dolarové bankovce, francouzskou revolucí, templáři a egyptskými pyramidami. Kolují o nich fámy, že jsou vším možným od tajné organizace elitních jedinců s obrovským vlivem, která ovládá svět, až po skrytou síť okultistů a pohanů, chystající se vytvořit nový světový pořádek, a tisícileté bratrstvo zachraňující prastarou moudrost díky esoterickému učení. Jejich tajné symboly, rituály a organizace jsou po staletí zahaleny tajemstvím a slouží jako zdroj jedné teorie za druhou. Kniha Mýtus o zednářích uvádí pověsti o zednářích na pravou míru a odhaluje pravdu, jež je daleko podmanivější než mýty.


......SOUVISEJÍCÍ KNIHY