Šelmy z Olympu – Strážce stájí

Šelmy z Olympu – Strážce stájí - Lucy Coatsová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Coatsová
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Šelmy z Olympu – Strážce stájí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šelmy z Olympu – Strážce stájí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Coatsová. Číst Šelmy z Olympu – Strážce stájí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pandemoniovi, kterému ale nikdo neřekne jinak než Démon, se naskytla nebývalá šance. Jako syn boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra. O zvířata se starat umí – navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Těm se samozřejmě nelíbí, že o ně pečuje člověk, i když je to polobůh. Jak si Démon poradí s novým úkolem? Zvládne splnit náročné požadavky bohů?


... boha Pana a pozemské bylinkářky má možnost opustit rodnou vesničku v horách a na zkoušku pracovat ve stájích přímo na Olympu! V jedenácti letech opravdu slušná kariéra ... Coatsová Lucy - Šelmy z Olympu 01 - Strážce stájí ... ... . O zvířata se starat umí - navíc rozumí jejich řeči. Tady však na něj nečekají mírné ovečky, ale šelmy a nestvůry z mýtů a bájí. Šelmy z Olympu - Strážce stájí. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po p ... Šelmy z Olympu Strážce stájí - Knihy.cz ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Strážce stájí kniha od: Lucy Coats. 70 % 2 hodnocení ... Šelmy z Olympu / Beštie z Olympu 1. Žánr: Humor, Fantasy, Pro d...SOUVISEJÍCÍ KNIHY