Není kouře bez ohýnku

Není kouře bez ohýnku - Agatha Christie | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Agatha Christie
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Není kouře bez ohýnku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Není kouře bez ohýnku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agatha Christie. Číst Není kouře bez ohýnku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Mladý pilot Jerry Burton se v poklidném městečku Lymstock, opečováván svou sestrou Joannou, zotavuje po těžkém úrazu. Sourozenci však náhle obdrží poměrně nechutné anonymní dopisy. Ty začnou dostávat i jiní obyvatelé Lymstocku a městečko brzy zachvátí podivná psychóza, která vyvrcholí sebevraždou. A po ní následuje vražda. Policejní pátrání se rozjíždí a brzy se do případu zapojuje slečna Marplová se svými všetečnými otázkami… a neomylným čichem pro zločin a jeho pachatele. Román Není kouře bez ohýnku z roku 1942 byl jako jeden z mála detektivních příběhů Agathy Christie poprvé publikován v USA (z této verze vycházel i první překlad do češtiny). Teprve rok nato se dočkal vydání britského – a to ve značně rozšířené podobě, kterou nyní přinášíme českým čtenářům poprvé.


...k živě. Rozhlasová hra vysílaná živě a vůbec poprvé ve videu ... Není kouře bez ohýnku, Sittafordská záhada a Čas - České ... ... . Mluvené slovo CZ - Duration: 39:51. Český rozhlas Dvojka 89,481 views Súrodenci Jerry a Joanna dorazili do mestečka Lymstock v deň plukovníkovho pohrebu. Prišli sem vlastne za odpočinkom. Jerry sa zotavuje z havárie na motorke a Joanna mu robí spoločnosť. Prišli práve v čase, keď pokojnú hladinu života v mestečku… The best of the best solo singing auditions (Not for the tone deaf series) (Compilation) HD HQ - Duration: 56:37. Lone Wolf Recommended for you CD. Není kouře bez ohýnku — dram ... Dáma a Král - 16. díl - Není kouře bez ohýnku ... . Lone Wolf Recommended for you CD. Není kouře bez ohýnku — dramatizace Vlasty Dvořáčkové pro Český rozhlas, 1996, na CD vydal Radioservis roku 2007; TV adaptace. Zatrute litery, 1956 - polská živě vysílaná televizní adaptace v rámci cyklu Teatr Sensacji „Kobra"; The Moving ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY