Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty

Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty - Jan Klíma | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jan Klíma
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Klíma. Číst Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humoristický román s detektivní zápletkou, jehož hrdinou je mladý matematik, docent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, který ať už právem či neprávem, spojuje svůj neuspokojivý milostný život s neuspokojivou finanční situací vysokoškolského učitele. Rozhodne se proto nalézt si vedlejší zdrojpříjmu a netuší, že se při tom zaplétá do sítě nastražené jeho kolegyní, která v něm vidí poslední šanci, jak se provdat. Ve snaze uniknout na něj padne obvinění z pokusu o vraždu.


...espi s nikým, kdo je potrhlejší než ty Přidat komentář ... Brazílie | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . 369369. 03. ledna. Mám přečteny všechny knihy od autora, oceňuji laskavý humor, velice mě jeho knihy těší, škoda, že jich není více ... Všechny informace o produktu Kniha Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty. Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty. ... Humoristic ... Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty od 188 Kč - Heureka.cz ... . Nespi s nikým, kdo je potrhlejší než ty. ... Humoristický román s detektivní zápletkou, jehož hrdinou je mladý matematik, docent Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy, který ať už právem či neprávem, spojuje svůj neuspokojivý milostný život s neuspokojivou finanční situací vysokoškolského uč...SOUVISEJÍCÍ KNIHY