Čtení o hradech, zámcích a městech

Čtení o hradech, zámcích a městech - Eduard Petiška | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Eduard Petiška
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Čtení o hradech, zámcích a městech.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čtení o hradech, zámcích a městech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Eduard Petiška. Číst Čtení o hradech, zámcích a městech Online je nyní tak snadné!

POPIS


Oblíbené pověsti Eduarda Petišky o českých a moravských hradech, městech a zámcích. Čtivé a dobrodružné příběhy z našich dějin jsou podány poutavou formou přístupnou malým i velkým posluchačům. Skvělí vypravěči – herci Josef Somr a Miroslav Táborský – jsou skvělými interprety pověstí o Karlu IV., o Karlštejně, Vyšehradě, Bítově, Telči, Zábřehu a dalších desítkách míst naší vlasti. Tracklist: 1. O hradních paních (Jindřichův Hradec, Telč, Krumlov) / 2. O dvojím vítězství (Bítov, Děvíčky, Sirotčí hrady) / 3. Král ze zlaté kolébky (Praha, Křivoklát, Vyšehrad, Radyně, Karlštejn, Kašperk, Žampach, Pajrek, Toušeň) / 4. O jedné lsti (Karlštejn) / 5. Čas naděje (Poděbrady, Praha, Blatná, Konopiště, Zubštejn, Kunštát, Brno) / 6. My jsme tvoji páni /Pověst o Daliborce/ (Brníčko, Zábřeh, Ploskovice, Kozojedy, Praha) / 7. Švédové (Brandýs nad Labem, Stará Boleslav, Mělník, Litoměřice, Jankov, Olomouc, Tišnov, Skály, Jihlava, Brno, Nový hrad, Praha, Stará Kyšice) / 8. O městech (Litoměřice, Žatec, Louny, Pelhřimov, Rovensko, Rakovník, Hořice, Polička, Nymburk, Prostějov, Benešov, Mladá Bolesav, Jesenný, Chomutov, Plzeň, Rokycany, Lednice, Brno)


... o hradech, zámcích a městech Autor: Petiška, Eduard Nakladatel: Cesty EAN: 9788073606152 ISBN: 978-80-7360-615-2 Popis: 1× kniha, vázaná, 336 stran, česky Rozměry: 21,5 × 30 cm Rok vydání: 2010 (1 ... Různí, Čtení o městech, hradech a zámcích, CD | VELKÝ KOŠÍK ... . vydání) Čtení o hradech, zámcích a městech - Král ze zlaté kolébky (Praha, Křivoklát, Vyšehrad, Radyně, Karlštejn, Kašperk, Žampach, Pajrek, Touš) · Josef Somr Petiška: Čtení o hradech ... Digitální booklet k albu Petiška: Čtení o hradech, zámcích a městech ve formátu PDF o velikosti A4. V závislosti na informacích viditelných na profilu alba může obsahovat podrobné informace ... Čtení o hradech, zámcích a městech - Král ze zlaté kolébky ... ... ... Digitální booklet k albu Petiška: Čtení o hradech, zámcích a městech ve formátu PDF o velikosti A4. V závislosti na informacích viditelných na profilu alba může obsahovat podrobné informace o albu a jednotlivých skladbách, včetně seznamu participujících umělců, přesného data a místa nahrání pro každou ze s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY