Moje máma Tracy Beakerová

Moje máma Tracy Beakerová - Jacqueline Wilsonová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Wilsonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moje máma Tracy Beakerová.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moje máma Tracy Beakerová ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilsonová. Číst Moje máma Tracy Beakerová Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jsem hodně podobná své mámě – s výjimkou brýlí – jsem malá, mám černé oči a bláznivě kudrnaté vlasy, ale moje máma je hlučná, ničeho se nebojí a je s ní legrace. Já jsem daleko tišší a spousta věcí mi dělá starosti. Jess a Tracy Beakerovy jsou perfektní tým. Jess si myslí, že Tracy je ta nejlepší máma na světě (i když křičí na paní učitelku). Tracy je akční, odvážná a dělá, co může, aby Jess vytvořila takový domov, po jakém sama zoufale toužila, když vyrůstala v dětském domově. Jejich byt je sice trochu plesnivý, ale jsou v něm spolu šťastné. Když se však na scéně objeví Sean Godfrey, Tracyin nový přítel, který je hodně bohatý, Jess dostane strach, že by se všechno mohlo změnit. Co když Sean bude chtít udělat z její skvělé mámy někoho úplně jiného? Seanův úžasný dům s bazénem a drahá auta jsou sice možná tím, po čem Tracy v dětství snila, ale nebudou si muset na svůj dokonalý domov ještě chvilku počkat…?


...oje máma Tracy Beakerová Přidat komentář ... Nejlepsi mama | Stojizato.sme.sk ... . ali_223. 11. února. V knihovně mě tato kniha hodně zaujala. ... Moje máma. Tracy Beakerová . Vyšlo také v tištěné verzi. Vyrobeno pro společnost Palmknihy - eReading. Jacqueline Wilsonová. Moje máma Tracy Beakerová - e-kniha Moje máma Tracy Beakerová 169,-Ihned ke čtení Koupit Jsem hodně podobná své mámě - s výjimkou brýlí -, jsem malá, mám černé oči a bláznivě kudrnaté vlasy, ale moje máma je hlučná, ničeho se nebojí a je s ní legrace. Moje máma Tracy Beakerová . 13,59 € Pri ... Moje mama tracy beakerova jacqueline wilsonova | Sleviste.cz ... . Moje máma Tracy Beakerová . 13,59 € Pri nákupe nad 49 € máte poštovné zadarmo ... Jacqueline Wilsonová (nepřechýleně Jacqueline Wilson, rozená Jacqueline Aitken, * 17. prosince 1945 Bath) je anglická spisovatelka.Píše dívčí romány, rozhlasové hry a dete...SOUVISEJÍCÍ KNIHY