Pan Podpostel

Pan Podpostel - Chris Riddell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Chris Riddell
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Podpostel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pan Podpostel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Chris Riddell. Číst Pan Podpostel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak poprosí malého Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu do postýlky. Sympatická příšera okamžitě usne, ale chrápe tak, že si Jeník musí jít pro špunty do uší. A co se nestane – ze šuplíku na něj vyskočí další dvě příšerky. Postupně se objeví tolik nečekany´ch nočních návštěvníků, co by rádi spali u Jeníka v posteli, že si nakonec musí sám ustlat na zemi…Máte pod postelí bubáka? Nebojte se, to je jen Pan Podpostel!


...vá kniha Chrise Riddella o chlapci Jeníkovi, kterému jedné noci vyleze zpod postele sympatická příšera - pan Podpostel ... Pan Podpostel - Chris Riddell — Kniha.cz ... . Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí, proto poprosí Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu. Pan Podpostel book. Read 28 reviews from the world's largest community for readers. Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí. A tak... Obrázková kniha Chrise Riddella o chlapci Jeníkovi, kterému jedné noci vyleze zpod postele sympatická příš ... Pan Podpostel - Riddell Chris | Artforum - dobrodružstvo ... ... . A tak... Obrázková kniha Chrise Riddella o chlapci Jeníkovi, kterému jedné noci vyleze zpod postele sympatická příšera - pan Podpostel. Pod postelí je tvrdá zem a panu Podpostelovi se tam špatně spí, proto poprosí Jeníka, jestli by si mohl vlézt k němu. Kniha Pan Podpostel (Chris Riddell) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najob...SOUVISEJÍCÍ KNIHY