Past na osamělého muže

Past na osamělého muže - Robert Thomas | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Thomas
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Past na osamělého muže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Past na osamělého muže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Thomas. Číst Past na osamělého muže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Touha po penězích, intriky a podvody, to vše vytváří zápletku detektivky Roberta Thomase Past na osamělého muže. V horské chatě poblíž Chamonix žije Daniel Corban, který ohlásí zmizení manželky, s níž žije jen krátce. Rozbíhá se vyšetřování a policejní komisař má pochybnosti o skutečném stavu věcí, není však schopen je běžným způsobem prokázat. S přispěním několika dalších osob vznikne absurdní situace, v níž je Corban vystaven velkému psychickému tlaku.


...osamělého muže Divadlo JakoHost. kriminální komedie (100 min) Datum derniéry: 23 ... Stalo se v Chamonix aneb Past na osamělého muže - Divadlo ... ... . 03. 2017. Autor: Robert Thomas Překlad: Jan Cimick ... Touha po penězích, intriky a podvody, to vše vytváří zápletku detektivky Roberta Thomase Past na osamělého muže. V horské chatě poblíž Chamonix žije Daniel Corban, který ohlásí zmizení manželky, s níž žije jen krátce. 173 Kč Past na osamělého muže - Thomas Robert . Touha po penězích, intriky a podvody, to vše vytváří zápletku detektivky Robe ... Past na osamělého muže - Robert Thomas — Kniha.cz ... . Touha po penězích, intriky a podvody, to vše vytváří zápletku detektivky Roberta Thomase Past na osamělého muže.V horské chatě poblíž Chamonix žije Daniel Corban, který ohlásí zmizení manželky, s níž žije jen krátce. Kniha Past na osamělého muže Přidat komentář. Knišíl. 1 28.09.2019. Kniha vychá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY