Dřevěný král

Dřevěný král - Thomas McConnell | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Thomas McConnell
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Dřevěný král.pdf


Chcete si knihu přečíst?Dřevěný král ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thomas McConnell. Číst Dřevěný král Online je nyní tak snadné!

POPIS


Československo, březen 1939: sníh zasypává město, které obsazují nacisté. Ještě než roztaje ledovka na silnicích, všechno se změní – nejen pro celou zemi, ale i pro Viktora Trna. Zpočátku není obsazení země tak zjevné a vůbec pochopit nepřijatelnost každodenní okupační reality chvíli trvá. A Viktor Trn, přestože přišel o místo profesora historie, chce zůstat optimistou. Snaží se pro svou rodinu uchovat i to málo ze svobodného života, co ještě může. Do jejich malého brněnského bytu však z rádia znějí stále horší zprávy o tom, jak Evropa ustupuje Německu. Přátelé jsou zatýkáni, v nedaleké budově kolejí se popravuje. Trn musí ochránit svého malého syna, ale zároveň dobře ví, jak může být útěk z jejich vlasti nebezpečný. Ovšem když začnou Brno ohrožovat nálety, musí se Viktor Trn rozhodnout: buď se stáhne do bezpečí rodinného kruhu, anebo se připojí k odboji. Nakonec se Trn ocitá sevřený mezi dvěma obrovskými armádami – a musí si vybrat, jak zachrání všechny, které miluje.


...ovedený román Dřevěný král pojednává o českých historických událostech z druhé světové války pohledem amerického spisovatele ... Živý dřevěný klaun - Strašidelné historky 2 - YouTube ... . Jeho síla spočívá zejména v dialozích mezi postavami. Autor se nesnažil z hlavního hrdiny udělat typického všeználka odhodlaného nasadit svůj život za vlast, ale popisuje naprosto ... Dřevěný král - Thomas McConnell. Československo, březen 1939: sníh zasypává město, které obsazují nacisté. Ještě než roztaje ledovka na silnicích,... Hledáte Dřevěný král od Thomas McConnell? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můž ... Dřevěný král od 287 Kč - Heureka.cz ... . Ještě než roztaje ledovka na silnicích,... Hledáte Dřevěný král od Thomas McConnell? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Dřevěný král. Thomas Mcconnell. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvěz...SOUVISEJÍCÍ KNIHY