Jak správně žít ve svém těle

Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lise Bourbeau
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak správně žít ve svém těle.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak správně žít ve svém těle ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lise Bourbeau. Číst Jak správně žít ve svém těle Online je nyní tak snadné!

POPIS


Autorka komplexně a moudře promlouvá o životě současného člověka. Upozorňuje čtenáře na to, co je opravdu podstatné či nezbytné pro harmonický, naplněný život, hodný lidské bytosti rovné Bohu. A opravdu – jejím krédem je: jsme Bůh. Podle ní je nutné, abychom změnili vnímání života na naší planetě i vnímání sebe sama. Podaří se nám to, budeme-li směřovat k Bohu. Skvělý způsob, jak k němu dojít, je nepodmíněná láska k sobě i k druhým. Kniha je rozdělena na tři části: první se zabývá tím, co máme; druhá tím, co děláme; a třetí se věnuje tomu, jací jsme. Většina lidí přikládá hlavní důležitost tomu, co vlastní. Ve skutečnosti však musíme upřednostnit to, kým jsme. Musíme objevit, co potřebujeme k tomu, abychom byli šťastní, a následně podniknout kroky, abychom získali to, co chceme. Na konci každé z jednadvaceti kapitol najdete cvičení, abyste si v praxi vyzkoušeli, co jste se naučili. Opravdová vědomost totiž přichází až se zkušeností.


... Jak správně žít ve svém těle - Lise Bourbeau ... Lise Bourbeau | Databáze knih ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Tip na knihu: Lise Bourbeau - Jak správně ž ... Jak správně žít ve svém těle - Eugenika.sk ... . Tip na knihu: Lise Bourbeau - Jak správně žít ve svém těle. Home Knihy Tip na knihu: Lise Bourbeau - Jak správně žít ve svém těle Čo ak sa objavia úzkosti a strachy? ... Rozhodni se, že dokud ve tvém životě budou, budeš se na ně moudře každý den obracet. Jestliže jednou z tvého života zmizí a budeš se s ... Najvä...SOUVISEJÍCÍ KNIHY