Poselství Garciovi

Poselství Garciovi - Elbert Hubbard | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Elbert Hubbard
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poselství Garciovi.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poselství Garciovi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elbert Hubbard. Číst Poselství Garciovi Online je nyní tak snadné!

POPIS


Esej oslavuje iniciativu vojáka, který úspěšně splnil svěřený úkol. Nekladl žádné otázky, neměl námitky, neprosil o pomoc a misi dokončil. Tím dokázal, že vyniká nad průměrem. Odvedl práci, aniž ho někdo musel držet za ručičku. Příběh vybízí čtenáře, aby takový postoj uplatňovali na cestě k úspěchu ve svém životě. Chcete-li v životě čehokoli dosáhnout, pak je tato knížečka pro vás "povinnou četbou".


...i donést poselství Garciovi. Mám velmi nadaného známého ... Z každé naší práce se může stát bestseller ... ... . A přece není schopen řídit jakýkoliv sebemenší vlastní podnik a mimoto je nepotřebný i pro kohokoliv jiného. Žije totiž v představě, že jeho zaměst-navatel jej utiskuje a vykořisťuje, anebo se na to alespoň chystá. Kniha Poselství Garciovi Přidat komentář. Cooper10. 1 12.02.2019 odpad! Škoda, že nejde udělit 0 hvězdiček. ... How to Grow Roses From Cuttings Fast and Easy | Rooting ... A Message to Garcia (Chinese Edition): Hubbard ... ... . ... How to Grow Roses From Cuttings Fast and Easy | Rooting Rose Cuttings with a 2 Liter Soda Bottle - Duration: 28:23. Mike Kincaid Recommended for you Poselství Garciovi Elbert Hubbard. Poselství Garciovi. Elbert Hubbard. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 5.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Poslední kusy lze odebrat pouze na vybraných prodejnách Doručení Doručení domů není možné ... Poselství Garciovi...SOUVISEJÍCÍ KNIHY