Ukradené myšlenky

Ukradené myšlenky - Sabine Thieslerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Sabine Thieslerová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ukradené myšlenky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ukradené myšlenky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sabine Thieslerová. Číst Ukradené myšlenky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muž nenávistně pozoruje spisovatelku Rinu Kramerovou během jejího autorského čtení. Každé její slovo v něm probouzí hněv. Oloupila ho, přivlastnila si jeho myšlenky. Už dlouho ji sleduje. Navštíví ji v jejím idylickém venkovském sídle v Toskánsku a ubytuje se u ní. Vydává se za neškodného rekreanta, ve skutečnosti je ale odhodlán ji zničit. Rina nemá tušení, co má ten podivný host za lubem. A když konečně pochopí, jaké nebezpečí jí hrozí, je už příliš pozdě.


...kradené myšlenky Přidat komentář. Leona333 ... Thieslerová Sabine: Ukradené myšlenky | MALL.CZ ... . 4 22. března. Tady budu na stejné vlně jako ti, co tuto knihu hodnotili průměrně. ... Všechny informace o produktu Kniha Ukradené myšlenky - Sabine Thieslerová, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Ukradené myšlenky - Sabine Thieslerová. Počet stran: 384, Cena: 335 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: Kalibr, Muž nenávistně pozoruje spisovatelku Rinu Kramerovou během jejího autorského čtení. Každé její slovo v něm probouzí hněv. O ... Ukradené myšlenky - Knihkupectví Luxor ... . Každé její slovo v něm probouzí hněv. Oloupila ho, přivlastnila si jeho myšlenky. Už dlouho ji ... Ukradené myšlenky Autor: Thieslerová, Sabine Nakladatel: Kalibr EAN: 9788076173187 ISBN: 978-80-7617-318-7 Originál: Und draußen stirbt ein Vogel Překlad: Baroš, Radovan Popis: Elektronická k...SOUVISEJÍCÍ KNIHY