WordPress: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů

WordPress: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů - Luboš Kudláček | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Luboš Kudláček
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
WordPress: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů.pdf


Chcete si knihu přečíst?WordPress: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Luboš Kudláček. Číst WordPress: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Podrobný průvodce vám poradí, jak WordPress správně nainstalovat a zprovoznit. Naučí vás ale hlavně, jak vytvořit zcela konkrétní webové projekty. Na postupech, tipech a tricích z praxe rychle vytvoříte hotový a plně funkční web a přitom se vyhnete řadě problémů a nástrah, do nichž se začátečníci běžně dostávají. Kniha se podrobně věnuje také efektivní správě obsahu, a mnoha užitečným rozšířením a funkcím, s nimiž bude váš web opravdu profesionální. Publikace je vhodná nejen pro úplné začátečníky, ale i pro zkušenější uživatele hledající pokročilejší řešení stávajícího webového projektu.


...s; Listování. WordPress Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Luboš Kudláček ... Kniha Drupal 7 ... . Vytvořte snadno osobní web, blog, portál či elektronický obchod. Naučte se vytvořit osobní či firemní web, blog, komunitní portál nebo e-shop pomocí jednoho z nejoblíbenějších redakčních systémů na světě! Na postupech, tipech ... Podtitul: Podrobný průvodce tvorbou a správou webů Autor: Jan Polzer Vazba: brožovaná Počet stran: 264 černobílých Datum vydání: únor 2008 Nakladatel: Computer Press, a.s. ISBN: 978-80-251-1946-4 Cena: 297 Kč, 397 Sk kniha (manuál) WordPress - Podrobný ... Kniha Drupal - Podrobný průvodce tvorbou a správou webů ... ... .s. ISBN: 978-80-251-1946-4 Cena: 297 Kč, 397 Sk kniha (manuál) WordPress - Podrobný průvodce tvorbou a správou webů (Kudláček Luboš) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). WordPress - Podrobný průvodce tvorbou a správou webů . 16. november 2010 | Autor peter marák. Poznáte wordpress? Väčšina blog...SOUVISEJÍCÍ KNIHY