Lexikon bojových sportů od aikida k zenu

Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - Wolfgang Weinmann | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Wolfgang Weinmann
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Lexikon bojových sportů od aikida k zenu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Lexikon bojových sportů od aikida k zenu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wolfgang Weinmann. Číst Lexikon bojových sportů od aikida k zenu Online je nyní tak snadné!

POPIS


Lexikon, který měl v Německu několik vydání, přináší orientaci v nepřehledném světě populárních bojových umění a sportů. Mluví o jejich historickém i zeměpisném vývoji, stručně charakterizuje nejoblíbenější bojové sporty, jako jsou box nebo karate či džudo, ale i mnoho zajímavých rarit ze všech koutů světa. Upozorňuje na společné rysy i odlišnosti, stručně rozebírá význam bojového umění jako kulturního statku lidstva i příspěvek bojového sportu k uvolnění či usměrnění agresivity a sklonů k násilnostem. Lexikon nepatří k instruktážním příručkám, dává však přehledné, pestré a zajímavé informace všem zájemcům.


...y informace o produktu Kniha Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - 3 ... Kategorie "Sport" - Antikvariát u Prahy ... . vydání - Wolfgang Weinmann, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - 3. vydání - Wolfgang Weinmann. Kupte knihu Lexikon bojových sportů od aikida k zenu (Weinmann Wolfgang) s 21 % slevou za 54 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Lexikon bojových sportů od aikida k zenu Autor: Weinmann, Wolfgang Nakl ... Lexikon bojových sportů od aikida k zenu - 3. vydání ... ... . Lexikon bojových sportů od aikida k zenu Autor: Weinmann, Wolfgang Nakladatel: Naše vojsko EAN: 9788020611383 ISBN: 978-80-206-1138-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 160 stran, česky Rozměry: 14,4 × 20,5 cm Rok vydání: 2010 (3. vydání) Lexikon bojo...SOUVISEJÍCÍ KNIHY