Temná historie králů a královen Evropy

Temná historie králů a královen Evropy - Brenda Ralph Lewisová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Brenda Ralph Lewisová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Temná historie králů a královen Evropy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Temná historie králů a královen Evropy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Brenda Ralph Lewisová. Číst Temná historie králů a královen Evropy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Od středověkých tyranů po šílené monarchy. Další kniha B. R. Lewisové po Temné historii papežů odhaluje skandály, tajemství a tragické příběhy panovníků kontinentální Evropy od Španělska přes Rakousko-Uhersko, Belgii, Francii, Německo, Švédsko až po Rumunsko. V knize se vyskytují masoví vrazi jako Alžběta Báthoryová a Gilles de Rais, který se stal předlohou k barbarskému Modrovousovi, odhaluje se tajemství muže se železnou maskou, záletnictví Ludvíka XV., milostná aféra Ludvíka I. či duševní choroby v některých královských rodinách, přenášené z generace na generaci vlivem nerozumné praxe sňatků mezi příbuznými. Jde o literaturu faktu, avšak jednotlivé osudy neslavných hrdinů uchvátí čtenáře stejně jako napínavý román.


...historie králů a královen Evropy Autor: Ralph Lewisová, Brenda Nakladatel: Brána EAN: 9788072434909 ISBN: 978-80-7243-490-9 Originál: A Dark History: The King and Queens of Europe Překlad: Jandourek, Pavel Popis: 1× kniha, vázaná, 256 stran, česky Rozměry: 21,7 × 29 cm ... Kuře podivuhodné chuti: Tajemství rodokmenu královny Viktorie ... ... Hledáte Temná historie králů a královen Evropy od Brenda Ralph-Lewisová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Podobné jednotky. Temná historie králů a královen Anglie : od roku 1066 po současnost / Hlavní autor: Lewis, Brenda Ralph, 1954- Vydáno: (2011) Evropa králů a císařů : významní panovníci a vládnoucí dynastie od 5. století do současnosti ... Kniha Temná historie králů a královen Evropy | Moja-Kniha.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Podobné jednotky. Temná historie králů a královen Anglie : od roku 1066 po současnost / Hlavní autor: Lewis, Brenda Ralph, 1954- Vydáno: (2011) Evropa králů a císařů : významní panovníci a vládnoucí dynastie od 5. století do současnosti / Vydá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY