Čarodol – Karpatský kníže

Čarodol – Karpatský kníže - Natalja Ščerba | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Natalja Ščerba
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čarodol – Karpatský kníže.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čarodol – Karpatský kníže ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natalja Ščerba. Číst Čarodol – Karpatský kníže Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý díl strhující fantasy trilogie od autorky Časodějů!Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzvána k návratu. Má se stát novou strážkyní koruny karpatských knížat. Jak Táňu doma přivítají? Překoná všechny nástrahy? Získá spojence, nebo zůstane sama? A kdo získá od mocného mága, velikého Molfara, zlatý klíč a stane se jediným karpatským knížetem?


...ol - Karpatský kníže Natalja Ščerba ... Čarodol - Karpatský kníže [eBook] - Natalja Ščerba | Knihy ... ... . 349 Kč 279 Kč Rozhodující bitva o trůn Času nastává! Závěrečný díl nejúspěšnější ruské fantasy ságy. Časodějové - Koruna času Natalja Ščerba. 389 Kč 311 Kč Karpatský kníže kniha od: Natalja Vasilevna Ščerba. 88 % 32 hodnocení ... Čarodol 2. Žánr: Literatura světov ... Čarodol: Karpatský kníže. Natalja Ščerba • 2. diel série. Táňa si myslela, že se ... Kniha: Čarodol: Karpatský kníže (Natalja Ščerba) | Martinus ... . diel série. Táňa si myslela, že se s rodnými Karpaty rozloučila už navždy. Před nepřáteli utekla do Anglie, získala zde magické jméno Kavé Lizard, další schopnosti a nová přátelství. Náhle je však vyzv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY