Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady

Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady Online je nyní tak snadné!

POPIS


Bydlíte ve městě a chcete do něj dostat přírodu? Chcete poznat svoje sousedy, potkávat se s nimi nejen na ulici a postrádáte příjemný venkovní obytný prostor? Pak pro vás máme praktickou knížku, která vás provede teorií i praxí zakládání sousedských záhonků nebo i celých komunitních zahrad. Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. Začneme desaterem, ať víte, na co se máte připravit, a pak už se pustíme do konkrétního návodu. O svoje zkušenosti se podělíme nejen my, ale také další komunitní zahradníci, inspiraci přineseme i ze zahraničí, kde to kvete jedna radost. Přinášíme tipy prověřené nejen naší praxí. A návod dostanou i ti, kdo si chtějí vypěstovat jen malou balkonovou zahrádku nebo osadit předzahrádku.


... Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady ... Pěstujeme ve městě | KNIHCENTRUM.cz ... . - kolektiv autorů Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata ... Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady Autor: kol. Nakladatel: Smart Press Kokoza, o.p.s. EAN: 9788088244011 Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záho ... Pěstujeme ve měste - Zelené balkony, sousedské záhonky a ... ... .p.s. EAN: 9788088244011 Pěstujeme ve městě - Zelené balkony, sousedské záhonky a komunitní zahrady. ... Záhonky i zahrady mohou vzkvétat i ve městě, stačí vědět, jak na to. A je jedno, jestli vyrostou na veřejném prostranství, ve vnitroblocích, u školy nebo třeba na střeše, tipy máme pro všechny. ... Všechny informace o produktu Kniha Pěstujeme spolu - ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY