Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II

Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II - Herbert George Wells | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Herbert George Wells
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Herbert George Wells. Číst Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II Online je nyní tak snadné!

POPIS


Muž, jenž přišel o své tělo, svérázný lovec pokladů hrající si na boha, duch, který se sám bojí, nebo hrůzostrašné údolí pavouků. I v povídkách z pozdějšího období Herbert George Wells ukazuje, že zdaleka není jen autorem science fiction, ale brilantně ovládá i jiné žánry. Kratší příběhy jsou doplněny dvěma rozsáhlejšími novelami, „Příběhem doby kamenné“ z dávného pravěku a „Příběhem dnů příštích“ z daleké budoucnosti.


...i nových časů jsou druhým z plánovaných tří svazků sebraných povídek H ... Kniha: Vynálezci zázraků. Sebrané povídky H. G. Wellse ... ... . G. Wellse (první vyšel v nakladatelství Plus v roce 2018 pod názvem Vynálezci zázraků). První oddíl tohoto druhého svazku, Povídky prostoru a času, obsahuje pět povídek, respektive tři povídky a dvě rozsáhlejší novely. Strůjci nových časů: Sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II. Herbert George Wells Nakladatel: KNIHA ZLÍN 2019 ... Strůjci nových časů Autor: Wells, Herbert George Nakladatel: KNIHA ZLÍN ... Strůjci nových časů: sebrané povídky H. G. Wellse - sv. II ... ... ... Strůjci nových časů Autor: Wells, Herbert George Nakladatel: KNIHA ZLÍN EAN: 9788074737831 ISBN: 978-80-7473-783-1 Originál: Koupit Koupit eknihu. Druhý svazek sebraných povídek od jednoho ze zakladatelů moderní science fiction. Muž, jenž přišel o své tělo, svérázný lovec pokladů hrající si na boha, duch, který se sám bojí, nebo hrůzostrašné údolí...SOUVISEJÍCÍ KNIHY