Máša a medvěd - Aktivity s hračkou: Příběh s mnoha úkoly

Máša a medvěd - Aktivity s hračkou: Příběh s mnoha úkoly - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Máša a medvěd - Aktivity s hračkou: Příběh s mnoha úkoly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Máša a medvěd - Aktivity s hračkou: Příběh s mnoha úkoly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Máša a medvěd - Aktivity s hračkou: Příběh s mnoha úkoly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Máša se nikdy nenudí. Má totiž spoustu neuvěřitelných nápadů a kolem sebe kamarády, kteří nezkazí žádnou legraci. Ale tentokrát není na hraní vhodná chvíle, situace je vážná! Na návštěvu přijíždí král! Máša mu začne tak horlivě vysvětlovat, jak se královsky chovat, až dostane příležitost si to sama vyzkoušet. Přečtěte si zábavný příběh, vyřešte všechny hádanky a úkoly, nalepujte do knížky samolepky a až všechno zvládnete, pohrajte si s krásnou figurkou Máši!


...a medvěd - Aktivity s hračkou; Listování ... Interaktivní knihy ... . Máša a medvěd - Aktivity s hračkou Příběh s mnoha úkoly kolektiv. 4,0 ( 1) S Mášou nikdy není nuda! Máša se nikdy nenudí. Má totiž spoustu neuvěřitelných nápadů a kolem sebe kamarády, kteří nezkazí žádnou legraci. Ale tentokrát není na hraní vhodná chvíle ... Máša a medvěd - Aktivity s hračkou Autor: kolektiv Nakladatel: Egmont EAN: 8594063859443 ISBN: Originál: Masha and the Bear - Activity with Toy Popis: 1× kniha, 1× Ostatní, sešitová, 28 stran, česky Rozměry: 20,8 × 29,8 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Kniha - omalovánky: Máša a me ... Máša a medvěd - Aktivity s hračkou | Albatrosmedia.sk ... . vydání) Kniha - omalovánky: Máša a medvěd - Aktivity s hračkou -- Příběh s mnoha úkoly - kolektiv ; - Máša se nikdy nenudí. Má totiž spoustu neuvěřitelných nápadů a kolem sebe kamarády, kteří nezkazí žádnou legraci. ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY