Moderní veganské dezerty

Moderní veganské dezerty - Petra Stahlová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Petra Stahlová
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moderní veganské dezerty.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moderní veganské dezerty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petra Stahlová. Číst Moderní veganské dezerty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Že makronky nelze udělat bez bílků či čokoládová pěna bez smetany? Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze.Všechny recepty mají základ v tradiční francouzské cukrařině, neobsahují ale žádné mléko, vejce či jiné živočišné produkty. Kuchařka Vás provede všemi alternativními surovinami i inovativními cukrářskými postupy, díky nimž budete moci vytvářet kouzelné dezerty, u kterých nikdo nepozná, že jsou čistě rostlinného původu.Více jak sedmdesát skvělých receptů je rozděleno do sedmi kapitol - Pečení, Tartaletky, Dezerty, Servírované dezerty, Zmrzliny, Pralinky a Drobnosti. Při psaní kuchařky tak nezůstal žádný kámen neotočen a její obsah Vám pomůže stát se skvělým cukrářem.


...kvělé dezerty bez mléka a vajec, které nerozeznáte od těch tradičních ... Veganské vánoční cukroví, které se svou chutí vyrovná tomu ... ... . MODERNÍ VEGANSKÉ DEZERTY. O AUTORCE. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. PRODEJ KNIHY. KONTAKT. Kuchařka Moderní veganské dezerty Vám ukáže, že lehkou úpravou tradičních receptur můžete získat dezerty zdravější, svěžejší a chuťově zajímavější, než jsou jejich originální verze. Zdravý, šťavnatý a snadný koláč bez mouky a lepku. Tento makový dezert s kousky nastrouhaného jablka a vůní skořice si m ... Moderní veganské dezerty | O autorce ... . Tento makový dezert s kousky nastrouhaného jablka a vůní skořice si můžete dopřát naprosto bez výčitek. MODERNÍ VEGANSKÉ DEZERTY. O AUTORCE. NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY. PRODEJ KNIHY. KONTAKT. More... Před mnoha lety jsem se naučila nic v životě neplánovat. Protože je ohromně proměnlivý a speciálně v tom mém se čas od času přihodí něco, co mi v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY