Naštvaná vdova

Naštvaná vdova - Minna Lindgrenová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Minna Lindgrenová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naštvaná vdova.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naštvaná vdova ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Minna Lindgrenová. Číst Naštvaná vdova Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seniorem na plný úvazekUlla žila spořádaný život, vychovala dvě děti a poslední roky se starala o nemohoucího manžela. Když její cholerický muž zemře, pomyslí si 74letá Ulla jediné: Konečně! Obnoví stará přátelství a začne si užívat každý den naplno. Její děti se sice snaží její nově nabytou chuť do života krotit, ale to ještě netuší, že ta největší změna je teprve čeká. Příběh o tom, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, kde kolonky dotazníků končí kategorií 65+.


...á vdova je neskutečně zábavný a místy dojemný příběh o tom, jak se milostný život a přátelství s přibývajícími roky proměňují ... Naštvaná vdova | O2 Knihovna ... . S hřejivým vtipem a ostrým sarkasmem Lindgrenová zkoumá, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, kde kolonky dotazníků končí kategorií 65+. Naštvaná vdova je neskutečně zábavný a místy dojemný příběh o tom, jak se milostný život a přátelství s přibývajícími roky proměňují. S hřejivým vtipem a ostrým sarkasmem Lindgrenová zkoumá, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, ... Naštvaná vdova. Přidat r ... Kniha: Naštvaná vdova - Minna Lindgrenová | Knihy.ABZ.cz ... . S hřejivým vtipem a ostrým sarkasmem Lindgrenová zkoumá, co přináší sedmdesátý rok života ve světě, ... Naštvaná vdova. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouvá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY