Polly Zubatá - Sloní nadělení

Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Lucy Astnerová
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Polly Zubatá - Sloní nadělení.pdf


Chcete si knihu přečíst?Polly Zubatá - Sloní nadělení ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lucy Astnerová. Číst Polly Zubatá - Sloní nadělení Online je nyní tak snadné!

POPIS


Druhý kouzelný zub je venku. A bude to pěkná mela!Zatraceně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra Bystoočka, slonici Robertě, hrozí, že ji pošlou pryč. Ještě že je tu Polly, její kamarád Pavel a hlavně hausbót tetičky Winnie. Kdo by přece hledal tlustokožce na lodi?


...eně! Ten divný pocit hned po probuzení znamená jediné: Polly se vyklubal druhý špičák ... Sloní nadělení (Lucy Astner) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra Bystoočka, Polly Zubatá: Sloní nadělení kniha od: Lucy Astner. 100 % 1 hodnocení ... Počet stran: 182, Cena: 149 Kč, Rok vydání: 2019, Nakladatelství: FRAGMENT, Polly se vyklubal druhý špičák. A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přemě ... Polly Zubatá - Sloní nadělení - Lucy Astnerová | Knihy ... ... . A spolu s ním přibyla i další kouzelná schopnost, díky které se jí podařilo přeměnit tátu ve slona. A to není jediná pohroma. Velké lásce netopýra ... > Polly Zubatá ×-15% sleva. Kniha: Polly Zubatá Autor: Lucy Astnerová Podtitul: Sloní nadělení. Polly se vyklubal druhý ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY