Tatínek & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky

Tatínek & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky - - | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Tatínek & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tatínek & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Tatínek & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Knížky z edice Hřejivá knížka obsahují veselé zážitky roztomilých přátelských medvídků obohacené o půvabné ilustrace. Knížky Maminka & já a Tatínek & já jsou určeny pro rodiče a jejich ratolesti. Tento vzácný vztah je v knížce vylíčen milou formou . Co udělá medvídek pro maminku, aby jí udělal radost? Jaké uličnické kousky dělají rádi medvídkové se svými tatínky? Medvídci rádi dokazují svým rodičům, že je mají rádi, a medvědí rodiče zase udělají vše pro to, aby byli medvídci šťastní a bylo jim dobře na světě!


...k & já - Hřejivá knížka pro děti a tatínky ... Jiří Kahoun, jeden z nejlaskavějších autorů a ilustrátorů ... ... . Hodnocení produktu: 0%. Tatínkové odjakživa milují své děti a děti odjakživa milují své tatínky. A tak je to i u medvídků. ... Velké leporelo Písničky nejen pro kluky a jejich tatínky je vhodné pro děti - zejména kloučky - od 2 let. Obsahuje 14 obrázků ... Knížky z edice Hřejivá knížka obsahují veselé zážitky roztomilých přátelských medvídků obohacené o půvabné ilustrace. Knížky Maminka & já a Tatínek & já jsou ur ... Tatínek & já | knihy se slevou až 70% ... . Knížky Maminka & já a Tatínek & já jsou určeny pro rodiče a jejich ratolesti. Kniha: Tatínek & já Hřejivá knížka pro děti a tatínky Knížky z edice Hřejivá knížka obsahují veselé zážitky roztomilých přátelských medvídků obohacené o půvabné ilustrace. Knížky Maminka & já a Tatínek & já jsou určeny pro rodiče a jejich ratolesti. Všechny informace o produktu Kniha Tat...SOUVISEJÍCÍ KNIHY