Všechny Louisovy děti

Všechny Louisovy děti - Kamil Bałuk | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kamil Bałuk
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Všechny Louisovy děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Všechny Louisovy děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kamil Bałuk. Číst Všechny Louisovy děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Význam slova rodina se v posledních letech radikálně mění. Co to znamená být otcem? A co dítětem? Jaké to je v dospělém věku zjistit, že máte množství sourozenců, kteří pro vás byli až doposud neznámí? Polský reportér Kamil Bałuk se rozhodl ve své knize Všechny Louisovy děti vyřešit jednu dávnou záhadu. V osmdesátých letech se v Nizozemsku rodí děti, jejichž kůže je o něco tmavší, než bylo původně v plánu. Důvodem jsou zvláštní praktiky, které na jedné z klinik asistované reprodukce provádí doktor Jan Karbaat. Ukazuje se totiž, že jeden dárce nebyl tak docela podle přání klientek. Byl sice Nizozemec, ale původem ze Surinamu, byl zaměstnancem banky, ovšem ne jako vedoucí pracovník, ale jen jako její řadový zaměstnanec. A právě tenhle člověk se stal otcem více než dvou set dětí. Jedním z nich je též pětadvacetiletý Bjorn, který si jednoho dne řekne: „Najdu je všechny…“ Výjimečná kniha o tom, co dnes znamená být rodičem a dítětem, o tom, jaké to je, mít v malé zemi dvě stě sourozenců, ale také o muži, který se chtěl stát bohem. Krásný příběh o těch nejkřehčích věcech na světě – lidských vztazích.


...rát byl nominován na cenu T. Torańské v kategorii Mladý talent ... Všechny Louisovy děti - Kamil Bałuk, 2019, český jazyk | E ... ... . V roce 2017 vydal svůj knižní debut Všechny Louisovy děti, který pojednává o tom, co to znamená být otcem a dítětem, jaké to je mít v malé zemi dvě stě sourozenců, ale také o lékaři, který se chtěl stát bohem. Všechny Louisovy děti mě zajímaly z více důvodů. Je to absyntovka, což je pro mě záruka kvalitní reportáže. Další lákadlo představuje samotné téma, tj. problematika um ... Všechny Louisovy děti - Jedu v knize ... . Další lákadlo představuje samotné téma, tj. problematika umělého oplodnění. Pracuji jako lékařský genetik, páry s reprodukčními problémy tak vídám často. Medicínské pojetí Kamil Bałuk, autor, kloubí s neméně důležitými aspekty psychologickými ... Kamil Bałuk: Všechny Louisovy děti. Přel. Michala Benešová, Absynt, Žilina, 2019, 296 s. Na začátku příběhu jsou fotografie dětí, které se navzájem neznají a ani netuší, že by mohly mít něco společného. Vypada...SOUVISEJÍCÍ KNIHY