Pět kroků od sebe

Pět kroků od sebe - Mikky Daughtryová, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Mikky Daughtryová,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pět kroků od sebe.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pět kroků od sebe ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mikky Daughtryová,. Číst Pět kroků od sebe Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stella Grantová má cystickou fibrózu a její kontakt s okolním světem je minimální. Aby neohrozila své šance na transplantaci, musí se chránit před kýmkoli, kdo by mohl být nositelem infekce. Šest kroků. To je vzdálenost, kterou musí dodržovat. Šest kroků – bez výjimky. Will Newman trpí stejnou chorobou, léčba ho ale vůbec nezajímá. Každým dnem mu bude osmnáct a pak – sbohem, nemocnice. Konečně si bude užívat života. Will je přesně tím, od koho by se Stella měla držet dál. Pokud se k němu přiblíží a nakazí se, mohla by přijít o své místo na seznamu čekatelů. Aby se tak nestalo, musí si držet odstup. Čím víc se ale s Willem sbližují, tím víc jim předepsaných šest kroků připadá jako prokletí. Jaké by to asi bylo, kdyby si pro sebe mohli ukrást trochu té svobody, kterou jim vzala jejich nemoc? Co by se stalo, kdyby zkrátili vzdálenost na pět kroků?


... Pět kroků od sebe od Rachael Lippincottová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Pět kroků od sebe (2019) | DOKINA.CZ ... . 33 prodejen po celé ČR A přesto, že jsou si tyto dvě knihy velmi podobné, každá je svým způsobem originální a Pět kroků od sebe rozhodně stojí za přečtení. tami1. 13 27. dubna. Krásný, smutný, milostný příběh dvou mladých lidí, kteří si i přes zdravotní omezení dokáží vybudovat vztah plný lásky a naděje. Pět kroků od sebe: Lásku mají na dosah, ale dotknout se jí nemohou ... Komunikují spolu přes skype, na ... Pět kroků od sebe - Rachael Lippincott | Databáze knih ... . Pět kroků od sebe: Lásku mají na dosah, ale dotknout se jí nemohou ... Komunikují spolu přes skype, na chodbě se od sebe drží na šest kroků, pokud by to porušili ohrozili by svoje životy. Láska, která mezi nimi narůstá dává jednomu víru v uzdravení a druhému vnáší do jinak rutinního života, nové vzrušení....SOUVISEJÍCÍ KNIHY