Písmomalba

Písmomalba - Kiley Bennett | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Kiley Bennett
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Písmomalba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Písmomalba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kiley Bennett. Číst Písmomalba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objevte krásu ručního písma! V dnešní předigitalizované době si ruční písmo získává stále větší oblibu. Kdo z nás nezkoušel ve školních lavicích nějaká ta písmenka vymyslet a načmárat? Kde ale brát inspiraci. Něco najdete na internetu, navštívíte kurz, ale knihu můžete mít stále u sebe a podle nálady procvičovat písma na listech, které jsou součástí připravované knižní novinky "Písmomalba". Vyzkoušíte si nové techniky, vybírat můžete z 20 kreativních abeced.


...alba je cennou příručkou pro každého, ať už jste úplný nováček nebo zkušený designer, který chce rozšířit své dovednosti ... Úvod ... . Naučte se vytvořit svoje vlastní jedinečné písmo k ozdobení všeho od vzkazů s poděkováním po pasparty, hrníčky, psací podložky a další. Tento dialog Písmomalba je dostupný jen ve starých textových dokumentech Writeru, které byly vytvořeny před verzí OpenOffice.org 2.0. Pro přidání položky nabídky nebo ikony k otevření tohoto dialogu musíte nejprve použít Nástroje - Přizpůsobit. - P ... Písmomalba - Kiley Bennett | Knihy Dobrovský ... .org 2.0. Pro přidání položky nabídky nebo ikony k otevření tohoto dialogu musíte nejprve použít Nástroje - Přizpůsobit. - Písmomalba - Druhý nátěr písmomalba. CENA: cca.500 Kč/m2. MALBY. LAKOVANÁ DEKOR MALBA. Pocet vrstv: 4 - Broušení a penetrace podkladu - Podkladová malba - Druhá vrstva malby - Uzavření dvousložkovým lakem. CENA: 800 Kč/m2. Hlavní stránka / Malby. Po...SOUVISEJÍCÍ KNIHY