Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži

Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži - Iris Seidenstricker | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Iris Seidenstricker
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži.pdf


Chcete si knihu přečíst?Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iris Seidenstricker. Číst Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži Online je nyní tak snadné!

POPIS


Atopický ekzém neboli neurodermitida je pro lidi postižené tímto chronickým zánětlivým onemocněním kůže extrémní výzvou nejen pro jejich sebevědomí, ale i pro jejich fyzické síly a psychiku. Iris Seidenstricker, známá poradkyně v oblasti osobního rozvoje, po čtyřiceti letech trápení s touto chorobou objevila překvapivě jednoduchou cestu k uzdravení. Ve své knize poskytuje hluboký vhled do každodenního života s atopickým ekzémem a nabízí řadu inspirujících podnětů a užitečných rad.


...te Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži od Iris Seidenstricker? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Atopický ekzém | uLékaře.cz ... . 33 prodejen po celé ČR Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži Autor: Seidenstricker, Iris Nakladatel: Esence EAN: 9788076170551 ISBN: 978-80-7617-055-1 Originál: Ich bin dann mal die haut retten. Mein Meg aus der eifachsten Methode der wELT Překlad: Řeřichová, Michaela Popis: 1× kniha, brožovaná, 200 stran, česky Rozměry: 12,5 × 20 cm Kniha: Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži - Iris Seidenstricker Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. Podnázev: Jak jsem si zachránila kůži Autorka publikace je známou poradk ... Paperback: Atopický ekzém - Jak jsem si zachránila kůži ... ... . Podnázev: Jak jsem si zachránila kůži Autorka publikace je známou poradk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY