Čas noc

Čas noc - Ljudmila Stefanovna Petruševská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ljudmila Stefanovna Petruševská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Čas noc.pdf


Chcete si knihu přečíst?Čas noc ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ljudmila Stefanovna Petruševská. Číst Čas noc Online je nyní tak snadné!

POPIS


Novela Čas noc, poprvé vydaná časopisecky v roce 1992, je jejím patrně nejvýznamnějším dílem. Byla přeložena do více než třiceti jazyků a dočkala se světového ohlasu. Novela je stylizována jako deník neznámé básnířky Anny Andrijanovny. Výrazně expresivní text fascinuje svou stylistickou vytříbeností, rychlým spádem a otevřeností, s jakou zachycuje krutou bídu života v pozdní sovětské éře, která se promítá i do rodinných vztahů. Před čtenářem se odehrává souboj vypravěčky s vlastními dětmi a zápas každého z nich o to, aby měl kde spát a co zítra jíst. Tato konfrontace je bezohledná a plná zákeřných úderů, čtenář však v knize vedle naturalistických scén nalezne také notnou dávku nadhledu a černého humoru.


...ne správy z domova aj zo sveta, škandály, krimi aj šport na jednom mieste ... Letní čas: neděli se mění čas, noc se nám o hodinu zkrátí ... ... . Najčerstvejšie informácie si prečítate online na titulke Čas.sk. Provided to YouTube by Supraphon Čas celou noc · Karel Vágner se svým orchestrem · Hana Zagorová Co stalo se, stalo (pův.LP+bonusy) ℗ 1984 SUPRAPHON a.s. Released on: 2010-08-28 Auto ... 50+ videos Play all Mix - Hana Zagorová - Čas celou noc YouTube; Hana Zagorová - Druhá láska - Duration: 3:57. Valentisekk 16,088 views. 3:57. Ráno Marcela Holanová - Duration: 6:42. . ... Silné zemetrasenie na východe Slovenska! | Nový Čas ... . Valentisekk 16,088 views. 3:57. Ráno Marcela Holanová - Duration: 6:42. ... Archívne spomínanie na televíznu tvorbu spred roka 1989. Uvidíte ukážky z relácií a dokumentov, ktoré výrazne poznačila doba ich vzniku, a dnes by už boli ak... (*14.7.1939 - †1.10.2019) Tak tohle je nejsmutnější zpráva nejen tohoto dne....SOUVISEJÍCÍ KNIHY