Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte

Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte - Bettina Stulpnagel | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Bettina Stulpnagel
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Bettina Stulpnagel. Číst Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zdraví a klid pro miminko. Cvičením jógy šetrně upravené pro budoucí maminky si zajistíte relaxaci, pohodu, vyrovnanou mysl, a dobře připravíte své tělo k porodu. Jogínské techniky dýchání a vybrané pozice přínášejí také ideální podmínky vašemu miminku. V knize naleznete návody pro zlepšení koncentrace, meditaci, uvolnění a relaxaci. Kniha se zaměřuje mimo jiné na harmonii vnitřních orgánů těla matky.


...ga pro těhotné, 2. vydání -- Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte - Bettina Stulpnagel ... Gravid jóga: Ulehčí vám těhotenství i porod - Babyweb.cz ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Jóga pro těhotné: Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte Bettina Stulpnagel Nakladatel: Computer Press Kupte knihu Jóga pro těhotné (Bettina Stulpnagel) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu ... Cvičení pro těhotné Dejvice ... . Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Jóga pro těhotné, 2. vydání Vnitřní harmonie pro zdravý vývoj dítěte Bettina Stulpnagel. 2,0 ( 2) Relaxace, meditace, zdravý vývoj dítěte. Zdraví a klid pro miminko. Cvičením jógy šetrně upravené pro budoucí maminky si zajistíte relaxaci, pohodu, vyrovnanou mysl, a dobře připravíte sv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY