Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně

Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně - David King | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
David King
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně.pdf


Chcete si knihu přečíst?Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David King. Číst Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně Online je nyní tak snadné!

POPIS


Společenská setkání a události hrají v obchodu důležitou roli. Úspěch obchodního jednání může záviset na tom, jak přivítáme našeho hosta, nebo zda-li víme, co říci na obchodním večírku. Cílem této publikace je naučit mírně pokročilé uživatele AJ nejdůležitějším pravidlům anglické společenské konverzace. Naučíte se, jak navázat kontakt s obchodním partnerem, domluvit si schůzku, vypořádat s nedorozuměním.


... konverzace v angličtině % Listování ... BEN - technická literatura: Přehled celého sortimentu ... . Obchodní konverzace v angličtině profesionálně a bezchybně David King. Anglická společenská konverzace v obchodním prostředí! Obchodní konverzace v angličtině: profesionálně a bezchybně David King Nakladatel: Computer Press Obchodní konverzace v angličtině. Obchodní konverzace v angličtině , profesionálně a bezchybně 80 stran + CD, vazba brožovaná V2, vydání 1. české , autor : King David , kniha Ob ... Obchodní konverzace v angličtině | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . české , autor : King David , kniha Obchodní konverzace v angličtině je obvykle Archiv kniha (manuál) Obchodní konverzace v angličtině - profesionálně a bezchybně (Kolektiv autorů) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Dům knihy.cz > Knihy > Učebnice > Obchodní konverzace v angličtin...SOUVISEJÍCÍ KNIHY