Objective-C 2.0: Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone

Objective-C 2.0: Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone - Stephen G. Kochan | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Stephen G. Kochan
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Objective-C 2.0: Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone.pdf


Chcete si knihu přečíst?Objective-C 2.0: Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Stephen G. Kochan. Číst Objective-C 2.0: Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone Online je nyní tak snadné!

POPIS


Objective-C, objektově orientovaný jazyk založený na C, je standardem pro vývoj aplikací na platformě Mac OS X. Výukový kurz vás provede jeho nástrahami a už od první lekce začnete s jeho pomocí vytvářet malé jednoduché programy,které postupně nabudou na složitosti. Na konci každé lekce najdete cvičení na prohloubení čerstvě získaných vědomostí, v závěru knihy nakouknete i do kuchyně vývoje aplikací pro iPhone.


...ve-C, objektově orientovaný jazyk založený na C, je standardem pro vývoj aplikací na platformě Mac OS X ... Diskusné fórum o programovaní ... . Výukový kurz vás provede jeho nástrahami a už od první lekce začnete s jeho pomocí vytvářet malé jednoduché programy,které postupně nabudou na složitosti. Abeceda diabetu: Příručka pro děti a mladé dospělé, kteří chtějí o diabetu vědět víc Jan Lebl kniha online. Aber die Konzen Marie Podhajská kniha. Adobe InDesign CC: Oficiální výukový průvodce Kelly Kordes Anto ... E-kniha: Objective C 2.0 - Stephen G. Kochan | Knihy.ABZ.cz ... . Aber die Konzen Marie Podhajská kniha. Adobe InDesign CC: Oficiální výukový průvodce Kelly Kordes Anton epub. Agatha Raisinová a zločin na ostrově M. C. Beaton pdf. kniha (manuál) Objective-C 2.0 - Výukový kurz programování pro Mac OS X a iPhone (Kochan Stephen G.) Motto: Dobrá kniha (příručka) s příklady je vždy nejlepší manuál (učebnice). Vytvořit něco nového, vlastní...SOUVISEJÍCÍ KNIHY