Péče o zákazníka: Tréninková kniha

Péče o zákazníka: Tréninková kniha - Darryl S. Doane, | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Darryl S. Doane,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Péče o zákazníka: Tréninková kniha.pdf


Chcete si knihu přečíst?Péče o zákazníka: Tréninková kniha ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Darryl S. Doane,. Číst Péče o zákazníka: Tréninková kniha Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro trenéry nebo manažery, kteří potřebují školit tým jak co nejlépe pečovat o zákazníky. Její součástí je 50 aktivních činností, při kterých si obchodník osvojí nebo prohloubí znalosti a dovednosti nezbytné při kontaktu s klienty. Je určena jak pro zkušené lektory, kterým nabídne rozsáhlou pokladnici výukových materiálů, tak i lektory příležitostné, jimž vysvětlí jak školení správně připravit a provést.


... zákazníka Tréninková kniha. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze ... Knihy Google ... . Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kniha: Péče o zákazníka Autor: Rose D. Sloat. Pro trenéry nebo manažery, kteří potřebují školit tým jak co nejlépe pečovat o zákazníky. Její součástí je 50 aktivních činností, při kterých si obchodník osvojí nebo prohloubí znalosti a dovednosti . ... Kniha: Péče o zákazníka - Rose D. Sloat | Knihy.ABZ.cz ... . Její součástí je 50 aktivních činností, při kterých si obchodník osvojí nebo prohloubí znalosti a dovednosti ... - základní principy péče o zákazníky, vytvoření prostředí zaměřeného na spokojenost zákazníka…. 3. kapitola Zaměstnanci - týmová role, úloha zaměstnanců v péči o zákazníky, přístup personálu k zákazníkovi, školení, odměňování…. 4. kapitola Procesy Péče ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY