Tak pravil Našinec

Tak pravil Našinec - Alžběta Zdeňková | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Alžběta Zdeňková
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tak pravil Našinec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tak pravil Našinec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alžběta Zdeňková. Číst Tak pravil Našinec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Tato kniha je souborem sto osmi příspěvků vytvořených na základě zpráv, které v roce 1917 vydával olomoucký katolicky orientovaný deník Našinec. „Tak pravil Našinec“ se nevěnuje dění první světové války, ale jeho vlivu na společnost, dobovým zajímavostem a událostem, jež českou veřejnost bavily či pobuřovaly. Příspěvky doprovází faksimile originálních článků a inzerátů, zhotovené Vědeckou knihovnou v Olomouci, které společně s texty vytváří tematické celky. Příspěvky byly původně určeny pro rubriku „Stalo se před sto lety“ vysílanou Českým rozhlasem Olomouc.


...il Našinec Autor: Zdeňková, Alžběta Nakladatel: Togga EAN: 9788074761386 ISBN: 978-80-7476-138-6 Popis: 1× kniha, brožovaná, 146 stran, česky Rozměry: 14 × 18 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Máme nízké platy. Tak s tím, Macrone, něco dělej! - Tiscali.cz ... . vydání) Tak pravil Našinec | Sleva 15% | Tato kniha je souborem sto osmi příspěvků vytvořených na základě zpráv, které v roce 1917 vydával olomoucký katolicky orientovaný deník Našinec. „Tak pravil Našinec" se nevěnuje dění první světové války, ale jeho vlivu na společnost, dobovým zajímavostem a událostem, jež českou… „Tak pravil Našinec" se nevěnuje dění první světové války, ale jeho vlivu na společnost, dobovým zajímavostem a událostem, jež českou veřejnost bavily či pobuřovaly. Příspěvky doprovází faksimile originálních článků a inzerátů, zhotovené Vědeckou kni ... Tak pravil Našinec - | Knihy Togga.cz ... . Příspěvky doprovází faksimile originálních článků a inzerátů, zhotovené Vědeckou kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY