Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele

Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele - Vladimír Pistorius | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Vladimír Pistorius
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Vladimír Pistorius. Číst Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele Online je nyní tak snadné!

POPIS


Čtvrté vydání úspěšné příručky poskytuje základní informace o vydávání knih, zejména o základních technologických pojmech, typografických zásadách, redakční praxi, práci s digitálními obrázky, ekonomice vydávání knih a právních normách spojených s nakladatelským podnikáním. Čtvrté, aktualizované vydání zohledňuje vývoj, který se odehrál během posledních osmi let, jež uplynuly od předchozího vydání. Kniha uvádí nejnovější dostupná data o evropském i českém knižním trhu. Oproti předchozímu vydání obsahuje rovněž kapitolu o vydávání a ekonomice e-knih. Kniha obsahuje 170 obrázků, tabulek a grafů a rovněž případové studie vydávání knih různých typů. Je určena především nakladatelským pracovníkům, studentům specializovaných škol a oborů, ale i lidem, kteří by chtěli si vydat knihu vlastními silami.


...ak se dělá kniha Příručka pro nakladatele ... Jak se dělá kniha - Vladimír Pistorius | Kniha na Alza.cz ... . Čtenářské recenze (2) Recenze v médiích (1) Autoři; Kategorie a témata ... Skvělá praktická příručka nejen pro nakladatele, ale prakticky pro kohokoliv, kdo se nějakým způsobem podílí na vzniku knihy, tedy pro autory, překladatele, redaktory, korektory, typografy atd. ... > Jak se dělá kniha Příručka pro nakladatele-15% sleva. Kniha: Jak se dělá kniha Příručka pro n ... Jak se dělá kniha: Příručka pro nakladatele - KOSMAS.cz ... . Kniha: Jak se dělá kniha Příručka pro nakladatele Autor: Vladimír Pistorius. Příručka o tom, jak se vydávají knihy. Čtenář v ní najde údaje o knižním trhu, základní technické pojmy, typografické ... Třetí vydání úspěšné příručky pro nakladatele. Kniha poskytuje obsáhlý přehled informací potřebných při vydávání knih a může sloužit jako referenční příručka pro nakladatelské pracovníky i jako základní zdroj odborných údajů pro každého, kdo s vydáv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY