Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky

Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky - Wladislaw Jachtchenko | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Wladislaw Jachtchenko
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Wladislaw Jachtchenko. Číst Manipulativní rétorika: Nejlepší manipulativní triky a techniky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Hodní už jsme byli, nyní je čas na špičkovou rétoriku – manipulativní, provokativní a zaručeně úspěšnou! Chcete umět skrytě ovlivňovat ostatní ve svůj prospěch?Chcete vystupovat sebejistě, i když nemáte tušení, o čem je řeč? Chcete, aby druzí uvěřili vaší pravdě? Zásada číslo 1: Poznej soupeře. Zásada číslo 2: Neber ohledy. Zásada číslo 3: Manipuluj dříve, než zmanipulují tebe! Manipulujeme neustále. Jako děti, kolegové, partneři, rodiče… Manipulace přitom nemusí být nemorální a nemusí škodit ostatním, i když z ní sami máme prospěch. Proto se manipulace nebojte! Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak využívat podvodné argumenty a manipulativní řeč těla. Naučíte se také využívat jazykové triky, argumentační klamy a kognitivní zkreslení. S jeho tipy a radami budete mít vždy a všude poslední slovo!


...ativní rétorika Nejlepší manipulativní triky a techniky ... Manipulativní rétorika | | Palmknihy - e-knihy ve vaší dlani ... . Jachtchenko Wladislaw. Tištěná kniha. ... Mezinárodně úspěšný trenér rétoriky ve své knize prozrazuje nejúčinnější manipulativní techniky a triky. Dozvíte se, jak si umět vynutit souhlas, jak vzbudit sympatie, ukončit nepříjemné diskuze nebo jak ... Hledáte Manipulativní rétorika - Nejlepší manipulativní triky a techniky od Jachtchenko Wladislaw? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Wladislaw Jachtchenko Manipulativ ... Manipulativní rétorika | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . 33 prodejen po celé ČR Wladislaw Jachtchenko Manipulativní rétorika Nejlepší manipulativní triky a techniky Přeloženo z německého originálu knihy Wladislawa Jachtchenka Schwarze Rhetorik. Manipuliere, bevor du manipuliert wirst!, vydaného nakladatelstvím Verlagsgruppe Random House GmbH, Mnichov, 2018. Kni...SOUVISEJÍCÍ KNIHY