Moudrost jabloňových květů

Moudrost jabloňových květů - Ilona Chroboková Dobrovodská | Dhhstc.org

INFORMACE

AUTOR
Ilona Chroboková Dobrovodská
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Moudrost jabloňových květů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Moudrost jabloňových květů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ilona Chroboková Dobrovodská. Číst Moudrost jabloňových květů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním. Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá studiem psychologie, filozofie, duchovních nauk a alternativní medicíny. Díky poznatkům z těchto oborů sestavila Komplexní ozdravný program. Spojila svůj ozdravný program s medicínskou léčbou a přispěla tak k vlastnímu uzdravení z takové diagnózy, jakou je rakovina ve stádiu masivních metastáz. Tento program obsahuje očistu těla i psychiky, cvičení, techniky, relaxace, vizualizace, jídelníček a rady a recepty. Naučí vás, jak si můžete sami účinně a láskyplně pomoci v období těžké nemoci, nebo životní krize. Systém je aplikovatelný na jakékoli onemocnění. Díky široké nabídce technik, rad a cvičení vám autorka nabídne možnost, sestavit si vlastní program léčení tak, aby vám co nejvíce vyhovoval a vaše léčba byla co nejúčinnější a nejkratší. Pomůže vám objevit vaše tvůrčí schopnosti a dovednosti. Přeji vám hodně úspěchů na cestě ke zdraví.


...oudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním ... Moudrost jabloňových květů | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá studiem psychologie, filozofie, duchovních nauk a alternativní medicíny. Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastní zkušenosti s těžkým onkologickým onemocněním.Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodob ... Kniha Moudrost jabloňových květů - Ilona Chroboková ... ... .Autorka, Bc. Ilona Dobrovodská, speciální pedagog, pedagog volného času, učitelka mateřských škol, se dlouhodobě zabývá studiem psychologie, filozofie, duchovních nauk a alternativní medicíny. Kniha Moudrost jabloňových květů vznikla na základě autorčiny vlastn...SOUVISEJÍCÍ KNIHY